Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Tahiti

Log ind på Tahiti | Få Sikker Adgang til Din Konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Tahiti Welcome Bonus

# Log ind på Tahiti | Få Sikker Adgang til Din Konto Når du opretter dig hos Tahiti som ny spiller, er det vigtigt at forstå, hvordan bonusser fungerer og hvad du skal vide før du starter. Tahiti tilbyder DA Bonus-ordninger, som er designet til at give dig ekstra værdi på dine første indsatser. For at få adgang til disse tilbud skal du først gennemføre registreringen og bekræfte din identitet via vores sikre login-system, der bruger SSL-kryptering. Det betdyer, at dine personlige data og finansielle oplysninger er fuldt beskyttet, når du logger ind på Tahiti. Før du påbegynder spil, anbefaler vi at læse bonuspolitikken grundigt, så du er helt klar over eventuelle vilkår, omsætningskrav og tidsfrister. Tahiti's login-platform er optimeret til både desktop og mobilenheder så du kan få adgang til din konto hurtigt, uanset hvor du er. Når du har logget ind, kan du begynde at udforske det antal bonusser, som Tahiti stiller til rådighed for nye medlemmer.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Tahiti welcome bonus?

Tahiti offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Tahiti
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Tahiti

Beyond the welcome bonus, Tahiti offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkommen bonus100% op til 2.500 kr35x100 kr30 dage
Anden indbetaling bonus50% op til 1.500 kr30x50 kr30 dage
Gratis spins bonus100 gratis spins25x75 kr14 dage
Weekend reload bonus75% op til 2.000 kr40x125 kr7 dage
VIP loyalitets bonus150 gratis spins20x200 kr60 dage
Fredag ekstra bonus50% op til 1.000 kr + 50 gratis spins35x100 kr3 dage

How to Claim

Claiming your Tahiti welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Tahiti or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Tahiti may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvad er den præcise velkomstbonus på Tahiti casino?+
Tahiti tilbyder en velkomstbonus på 100% op til 1.000 kr. på dit første indskud. Bonussen aktiveres automatisk når du opretter konto og foretager første indbetaling. Du skal omsætte bonussen 35 gange inden udlodning. Bounssen gælder både spilleautomater og bordspil, men nogle spil tæller kun 50% mod omsætningskravet.
Hvordan aktiverer jeg free spins på Tahiti uden at skulle indbetale?+
Tahiti tilbyder 25 gratis spin til nye medlemmer uden indskud krævet. Du aktiverer dem ved at bekræfte din email efter registrering. Free spins kan bruges på udvalgte spilleautomater som Starburst og Book of Dead. Gevinster fra free spins skal omsættes 40 gange før de kan udbetales. Maksimalt kan du vinde 500 kr. fra free spins bonussen.
Er Tahiti casino licenseret og sikkert at spille på?+
Ja, Tahiti casino har dansk spillelicens fra Spillemyndigheden og er fuldt reguleret. Platformen bruger SSL 256-bit kryptering til beskyttelse af personlige data. Alle transaktioner er sikret med 2FA godkendelse. Tahiti er certificeret af uafhængige revisor og overholder alle danske spilleregler og GDPR-bestemmelser.
Hvilken bonus får jeg som genspiller på Tahiti casino?+
Som genspiller får du adgang til ukentlige reload-bonuser på 50% op til 500 kr. hver mandag. Tahiti tilbyder også loyalitetspoint for hver indsats - 1 point pr. 10 kr. brugt. Loyalitetspoint kan konverteres til reel valuta eller bonuskredit. VIP-medlemmer får ekstra cashback på 10-20% ugentligt og prioriteret kundesupport.
Hvor lang tid tager det at få udbetalt gevinster fra Tahiti?+
Udbetalinger fra Tahiti behandles inden for 24-48 timer efter anmodning. Bankoverførsler når kontoen normalt inden 2-3 arbejdsdage. E-wallet betalinger som MobilePay udbetales samme dag eller næste dag. Tahiti kræver tilslutning af identitet før første udbetaling. Maksimal ugentlig udbetaling er 50.000 kr., månedligt 150.000 kr.
Kan jeg bruge bonus kroner på live casino spil hos Tahiti?+
Ja, bonus kroner kan bruges på live casino hos Tahiti, men der er begrænsninger. Live casino spil som blackjack og roulette tæller kun 20% mod omsætningskravet sammenlignet med 100% på spilleautomater. Dit bonus beløb kan maksimalt bruges på live spil op til 200 kr. pr. dag. Visse live spil som Dream Catcher er helt udelukket fra bonusaktivering.